Koninklijke onderscheiding voor Petra Berkers-Berkvens

Gisteren, op 24 april, ontving Petra Berkers de Koninklijke onderscheiding Lid in de Orde van Oranje-Nassau, o.a. voor haar jarenlange inzet binnen onze vereniging.
Wat fantastisch Petra! Met jouw toewijding heb je het ontzettend verdiend om in het zonnetje gezet te worden. Van harte gefeliciteerd!

Petra en onze korfbalvereniging
In 1998 werd Petra lid van onze vereniging. Daarna werd ze begeleidster in de jeugdteams, waar haar dochters korfbalden. Sindsdien konden we altijd een beroep doen op Petra voor diverse hand- en spandiensten. Bijvoorbeeld het wassen van shirts, kascontrole of het beheer van de EHBO-koffer, wat ze tot op heden nog altijd doet.

Ook is Petra vaak als vrijwilliger aanwezig bij nevenactiviteiten voor de vereniging. Van 1995 tot 2013 zat ze in de redactie van het toenmalige clubblad De Doorloper. Zij regelde o.a. adverteerders, het drukwerk en zorgde voor keurig uitgewerkte wedstrijdschema’s en verslagen. Zonder haar inzet had het clubblad niet zo lang kunnen bestaan.

Lees hier meer over de uitreiking van het lintje aan Petra.